Дописати де можливо ривняння реакций Mg+HCl= Ag+HNO3= Al+H3PO4= Скласты ривнянння реакций Li2O+HNO3= MgO+H2SO4= Cr2O3+HCl= Дописати формули кислот що видповидають оксидам(назвати оксиди) SO2 P2O5 CO2 N2O5 SO3

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дописати де можливо ривняння реакций Mg+HCl= Ag+HNO3= Al+H3PO4= Скласты ривнянння реакций Li2O+HNO3= MgO+H2SO4= Cr2O3+HCl= Дописати формули кислот що видповидають оксидам(назвати оксиди) SO2 P2O5 CO2 N2O5 SO3