Допиши прикметники,які характеризують подані іменники: Україна-могутня,славна,багата,....Мова-.....,......,.......Київ-......,......,.......,Батько-.....,......,......,Серце.....,......,.......,Небо....,.....,......,......

Допиши прикметники,які характеризують подані іменники: Україна-могутня,славна,багата,.... Мова-.....,......,....... Київ-......,......,......., Батько-.....,......,......, Серце.....,......,......., Небо....,.....,......,......
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
серце- добре золоте небо- гарне сине мова-милозвучна соловина Киив-великий батько- сильний