Допишіть пропущені в тексті слова. Кровоносна система птахів _____________________ типу. Складається з __________________ кіл кровообігу. Серце – _________________ камерне, має відділи: ____________, має відділи _______________...

Допишіть пропущені в тексті слова. Кровоносна система птахів _____________________ типу. Складається з __________________ кіл кровообігу. Серце – _________________ камерне, має відділи: ____________, має відділи _______________, ______________.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кровососна система птахів замкненого типу. Складається з двох кіл кровообігу (великого і малого). Серце-чотирикамерне, має відділи 2 шлуночка ( ліве і праве) і два передсердя ( ліве і праве).