Дополнить предложения you go to ... An airport A travel agent's A chutes A football stadium A bank A post office A restaurant A supermarket A garage A newsagent

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
You go to an airport. You go to a travel's agent's. You go to a chutes. You go to a football stadium. You go to a bank. You go to a post office. You go to a restaurant. You go to a supermarket. You go to a garage.You go to a newsagent.