ДОПОЛНИТЕЛЬНАЯ ИНФОРМАЦИЯ ПО ТЕМЕ ЛОНДОН

Гость
It lies on the river Thames. It has a population of over 11 million people.
Гость
London is a capital of Great Britian In London Big Ban