Допомогите скласты твор 5-7 речень про добру людыну яка вчить творыты добро
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я маю старшого брата Івана. Він дуже добрий і завжди допомагає своїм друзям. Нещодавно до нас завітала бабуся, вона була засмученна адже її улюблені квіти в селі витоптали невідомі лиходіїї. Брат поїхав до села і купив бабусі нових квітів, озеленивши її садок. А малого хлопчика, який похнюпившись шукав маму на майданчику, Іван розшукав маму. Я дуже горжуся своїм братом.