Допоможіть будь ласка. Граматичну помилку допущено в реченні: А Працюючи в саду, нам було весело. Б Співаючи веснянки, дівчата беруться за руки й утворюють коло. В Брат подарував мені підручник з історії, написаний О. Субтельни...

Допоможіть будь ласка. Граматичну помилку допущено в реченні: А Працюючи в саду, нам було весело. Б Співаючи веснянки, дівчата беруться за руки й утворюють коло. В Брат подарував мені підручник з історії, написаний О. Субтельним. Д Хмаринки, сонцем пересновані, пливуть і тануть, наче дим.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А Працюючи в саду, нам було весело.