Допоможіть будь-ласка: напишіть цитати про волю, до твору М. Коцюбинського "Дорогою ціною". Наперед дяку.*

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 «Дорого заплатив я за волю, гірку ціну дав... Половина мене лежить на дні Дунаю, а друга чекає й не дочекається, коли злучиться з нею...»   «Пісня волі... чаруючим акордом лунала в серцях молоді, поривала її туди, де ще не чуть кайданів, скованих на людей людьми».