Допоможіть будь-ласка провідміняти числівники :340,779,1862,700,5.9,1\5,256

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Н. триста сорок р. трьохсот сорока д. трьохстам сорока з. триста сорок о. трьомастами сорока м. на трьохстах сорока н. симсот симдесят дев,ять р. симсот ( семисот) симдесяти( тьох) дев,яти( тьох) д. семистам симдесяти( тьом) де,яти( т ьом) з. симсот симдесят( тьох) дев,ятьох о. семистами симдесятьма( тьома) дев,ятьма( тьома) м. на семистах симдесяти( тьох) дев,яти ( тьох) н. тисяча висимсот шистдесят два р. тисячи восьмисот ШИС тдесяти( тьох) двоих д. тисячи восьмистам ШИС тдесяти( тьом) двом з. тисячу висимсот шистдесят( тьох) двох о. тисячею восьмистами шистдесятьма( тьома) дома м. на тисячи восьмистах ШИС тдесяти( тьох)двоих н. симсот р. семисот д. семистам з. симсот о. семистами м. на семистах н. двисти п,ятдесят шисть р. двохсот п,ятдесяти ( тьо х) шести ( шистьох) д. двомстам п,ятдесяти( тьом) шести( шистьо м) з. двисти п,ятдесят( тьох) шести( шистьох) о. двомастами п,ятдесятьма( тьома) шистьма( шистьома) м. на двохстах п,ятдесяти( тьох) шести( шистьох)