Допоможіть будь ласка розберіть слова за будовою:квітка,квітують,квіточка,квітник,розквіт

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
квітка: квіт - корінь к - суфік а - закінчення квітують: квіт - корінь у - суфікс ють - закінчення квіточка: квіт - корінь очк - суфікс а - закінчення квітник: квіт - корінь ник - суфікс закінчення нульове розквіт: роз - префікс квіт - корінь нульове закінчення