Допоможіть будь-ласка! Що перешкоджало утвердженню національної свідомості українців?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Українців завжди тиснули у всьому, їм забороняли вірити у свою віру, створювати свою країну, свої традиції, чужоземці завжди гляділи на землі українців. І  українці біжали з одного міста в інше. Звісно ж вони втрачали сили, їм хотілося просто жити, щоб їх ніхто не трогав, але вони завжди мали жагу до волі.