Допоможіть будь- ласка!!!!)))) Синонімічні ряди зі словами м*який, золотий. І реченя 1 з кожного ряда.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
М'який - податливий, лагідний, несперечливий, непринциповий, ніжний, приємний. Пухкий.  У неї м'який характер.   М'яка подушка вже чекає мене. Золотий - дорогий, дорогоцінний, яскравий, жовто-гарячий, блискучий, видатний.  У цього майстра золоті руки. Це видатний лікар. Це золотий зливок.