Допоможіть, будь ласка) Складіть і запишіть 5 речень, об'єднаних темою "Весь світ у крапельці дощу"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
За вікном тихо ступає дощ. Він розливає крапельки на моє вікно. У одній такій маленькій дитині дощу можна розглядати все. В ній видно і роси, і степи, і поля, і річки, і озера, і луки, і пустелі, і джунглі, і все все все... Маленька крапелька може так багато розповісти! У ній, у її прозорих голубих очах - весь світ.