Допоможіть будь ласка скласти діалог . сестра просить звільнити телефон сторшого брата який захопився обговоренням можливостей нової комп*ютерної програми

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Сашку, ну скільки можна? -Таню, відчепися. Не бачиш я розмовляю. -Так я теж хочу зателефонувати своїй подрузі!Ти всеодно торочиш якусь незрозумілу нісенітницю! -Це не нісенітниця, це деталі програми випущенної компанією Meizy. -Ну я ж кажу,нісенітниця якась! -Так все, не заважай.