Допоможіть будь ласка скласти твір на тему вражаюча подія із мого життя . Даю 30 бал

Допоможіть будь ласка скласти твір на тему вражаюча подія із мого життя . Даю 30 балів
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                                             Вражаюча подія із мого життя  В меєму житті сталося багато складних подій. Одна із них про те , як я зустрівся зі хворим перехожим.  Він лежав , нерухався на трутуарі. Повз него йшло багато людей , але нехто не звертав на него уваги. Я  підійшов до него й спитав що сталося , але він не відповів. Я викликав швидку й вони його забрали в лікарню. Мене вразило те , що ніхто не звернув уваги.