Допоможіть будь ласка) Терміново!даю 40 б Аналіз поезії "Не знаю що стало зі мною"Гейне. 1.тема 2.ідея 3.аналіз образів 4.художні засоби ______________________________________________ Не знаю, що сталось зо мною, Сумує серце мо...

Допоможіть будь ласка) Терміново!даю 40 б Аналіз поезії "Не знаю що стало зі мною"Гейне. 1.тема 2.ідея 3.аналіз образів 4.художні засоби ______________________________________________ Не знаю, що сталось зо мною, Сумує серце моє; Їй казка стара ні спокою, Ні сну мені не дає. Повітря свіже й прозоре, І Рейну повільний плин; В вечірньому сяйві гори Звели гряду верховин. Красуня на верховині Одна сидить в самоті, Вона в золотім одінні, Розчісує коси злоті. Із золота гребінь у неї, І пісню співає вона, І силою вабить своєю Пісня її чарівна. Плавця у човні малому Проймає до серця біль, Він дивиться вгору — й тому Не бачить каміння між хвиль. Зникають в потоці бурхливім І човен, і хлопець з очей; І все це своїм співом Зробила Лорелей.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в інернеті пошукай друже