Допоможіть будь ласка!!! У людини кольорова сліпота зумовлена рецесивним геном, що знаходиться в Х - хромосомі. Жінка з нормальним зором, батько якої страждав кольоровою сліпотою, одружилася з чоловіком, який мав нормальний зір...

Допоможіть будь ласка!!! У людини кольорова сліпота зумовлена рецесивним геном, що знаходиться в Х - хромосомі. Жінка з нормальним зором, батько якої страждав кольоровою сліпотою, одружилася з чоловіком, який мав нормальний зір. Встановіть вірогідність (у %) народження в них дитини з кольоровою сліпотою.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вирогиднисть народження в них дитини з кольровою слипотою 25%