Допоможіть, будь ласка з геометрією. Терміново!!! Даю 25 балів. 1) Два рівнобедрені трикутника мають рівні кути при основі. Основа одного трикутника дорівнює 8 см, а бічна сторона 6 см. Знайти периметр другого трикутника, якщо...

Допоможіть, будь ласка з геометрією. Терміново!!! Даю 25 балів. 1) Два рівнобедрені трикутника мають рівні кути при основі. Основа одного трикутника дорівнює 8 см, а бічна сторона 6 см. Знайти периметр другого трикутника, якщо його основа дорівнює 4 см. 2)Основи трапеції дорівнюють 16 см та 20 см, а діагоналі 12 см та 18 см. Знайти відрізки, на які діагоналі трапеції діляться в точці перетину. Рішення потрібне з малюнками та повним розв'язанням, будь ласка!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
перiметр трекутника равен 14 см