Допоможіть, будь ласка, з хімією 1. Виберіть групу, в якій всі речовини взаємодіют

Допоможіть, будь ласка, з хімією 1. Виберіть групу, в якій всі речовини взаємодіють з нітратною кислотою: А. KOH, K2SO4, K2O, K Б. Ca(OH)2, CaO, Ca, CaCO3 В. NaOH, NaNO3, Na, Na2O Г. Mg, MgSO4, MgO, Mg(OH)2 2. Виберіть групу, в якій всі речовини взаємодіють з водою: A. KOH, K2SO4, K2O, K Б. Ca(OH)2 , CaO, Ca, CaCO3 В. Na2O, K, Na, CaO Г. Mg, MgSO4, MgO, Mg(OH)2 3. Виберіть групу, в якій всі речовини взаємодіють з карбон(IV)оксидом: А. KOH, K2SO4, K2O, K Б. Ca(OH)2, CaO, KOH, Na2O В. Na2O, K, Na, CaO Г. Mg, MgSO4, MgO, Mg(OH)3 4. Виберіть групу, в якій всі речовини взаємодіють з натрій гідроксидом: A. H2O, HCl, CO2 Б. H3PO4, MgO, ZnSO4 В. K2O, HNO3, CuCl2 Г. KCl, Cu(OH)2, H2CO3
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ответы: 1. Б 2. В 3. Б 4. Б