Допоможіть будь- ласка  знайти службові слова в реченнях.1,  З чужої біди не смійся.2. Що не було, то тепер настало.3. У лиху годину взнаєш вірну людину.4. Ніхто не знає , що його в житті чикає.

Допоможіть будь- ласка  знайти службові слова в реченнях. 1,  З чужої біди не смійся. 2. Що не було, то тепер настало. 3. У лиху годину взнаєш вірну людину. 4. Ніхто не знає , що його в житті чикає.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Перше речення ( з ),  2. ( то ), 3. ( у ), 4. (  в ). Службові слова в реченні обводяться кружечком.