ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!СКЛАСТИ РОЗПОВІДЬ ПРО ДОМАШНЬОГО УЛЮБЛЕНЦЯ РУДОГО КОТИКА!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У мене є котик . У нього красива, гладенька та блискуча шерсть. Мій кіт дуже розумний, адже вміє вкрасти зі стола кусок м'яса . А хоча він добрий, завжди спить біля мене. Собак не боїться, а собаки його бояться! мій коханих рудий кіт має почуття та розрізняє людей, ле добрі- до них він на руки йде, а де погані- старається не підходити близько. Його звуть Руді, ще він має довгий хвіст та чорні вуса, м'якен кі лапки. Ось такий мій любий котик. ( не забудь підписалися на мене)