Допоможіть будьласка) Виділений засіб зв'язку виступає сполучним словом у складнопідрядному реченні. А.Розповідали, що Ярослав цілими днями придивлявся до зарослих пирієм дядьківських нивок. Б.Ярослав вірив, що й на бідняцьком...

Допоможіть будьласка) Виділений засіб зв'язку виступає сполучним словом у складнопідрядному реченні. А.Розповідали, що Ярослав цілими днями придивлявся до зарослих пирієм дядьківських нивок. Б.Ярослав вірив, що й на бідняцькому полі вродить не тільки золота пшениця, але й краща доля. В.Івась дивився на зорі і поміркував, що вже пішло поза пів¬ніч. Г.Від табору почулися голоси, що наближалися.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
сполучне слово що у варіанті г)