Допоможіть перекласти на англійську,будь ласка! 1 Вони поїдуть на пікнік за місто в наступну суботу, якщо не дощитиме. 2 Я піду гуляти, якщо буде тепло. 3 Він напише лист своїй сестрі? - Так, він напише його завтра. 4 Я думаю, ...

Допоможіть перекласти на англійську,будь ласка! 1 Вони поїдуть на пікнік за місто в наступну суботу, якщо не дощитиме. 2 Я піду гуляти, якщо буде тепло. 3 Він напише лист своїй сестрі? - Так, він напише його завтра. 4 Я думаю, Джейн зустріне Джона наступного тижня. 5 Коли ми будемо писати тест? - Я не знаю. Думаю, ми будемо писати його через тиждень. 6 Ти підеш в університет завтра? - Ні, я не піду.Коли ти підеш в кіно? - Я піду в кіно завтра. 8 Вони не будуть зайняті завтра. 9 Вона купить нову квартиру. 10 Якщо я складу екзамени, я поїду додому.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. They will go out of town on a picnic next Saturday, if it is not raining.  2. I will go for a walk, if  it is warm. 3. Will he write a letter to his sister? - Yes, he will write it tomorrow.  4. I think Jane will meet John next week. 5. When will we write a text? - I do not know. I think we will write it in a week. 6. Will you go to the university tomorrow? - No, I will not.  7. When will you go to the cinema? - I will go to the cinema tomorrow. 8.  They will not be  busy tomorrow. 9. She will buy a new apartment. 10. If I pass exams, I will go home.