Допоможіть розставити розділові знаки У сучасному світі стає все більше і більше дітей сиріт яким потрібна наша допомога. Ці діти обділені увагою. У таких дітей розвиваються безліч фобій. Тому вони потребують нашої допомоги...

Допоможіть розставити розділові знаки У сучасному світі стає все більше і більше дітей сиріт яким потрібна наша допомога. Ці діти обділені увагою. У таких дітей розвиваються безліч фобій. Тому вони потребують нашої допомоги у житті. Потребують вони не тільки уваги та підтримки а й финансової допомоги тобто грошей на які вони б могли купити нові играшки шкільне приладдя або новий одяг. Ми повинні піклуватися про тих у кого нема тих хто про них піклуватимется. Кожен відповідальний громадянин повинен навідуватися в дитячі будинки та надавати допомогу сиротам. Надання допомоги сирітським будинкам – це неймовірно важливий соціальний захід. Діти- це щастя яке повинно бути у кожний родині. Дитячі малюнки доносять до людей радість. Піклуватися про маленьке щастя лише у радість любій людині. Тому кожна відповідальна людина навіть учень школи повинна усвідомлювати свою відповідальність за формування особистостей сиріт і допомагати їм всіма доступними способами.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У сучасному світі стає все більше і більше  дітей-сиріт, яким потрібна наша допомога. Ці діти обділені увагою. У таких дітей  розвиваються безліч фобій. Тому вони потребують нашої допомоги у житті.Потребують вони не тільки уваги та підтримки, а й фінансової допомоги, тобто грошей, на які вони б могли купити нові іграшки, шкільне приладдя або новий одяг.  Ми повинні піклуватися про тих, у кого нема тих, хто про них піклуватиметься.  Кожен відповідальний громадянин повинен  навідуватися в дитячі будинки та надавати допомогу сиротам. Надання допомоги  сирітським будинкам – це неймовірно  важливий соціальний захід.  Діти - це щастя, яке повинно бути у кожній  родині. Дитячі малюнки доносять до людей радість. Піклуватися про маленьке щастя -   лише у радість любій людині. Тому кожна відповідальна людина, навіть  учень школи, повинна усвідомлювати свою  відповідальність за формування особистостей сиріт і допомагати їм всіма  доступними способами.