Допоможіть розвязати задачу Уздовж дороги висаджено 4 ряди лип,по 800 саджанців у кожному ряду,та 3 ряди кленів.Скільки кленів висаджено в одному ряду, якщо всіх саджанців було 59000? Склади й розвяжи обернену задачу,у якій шук...

Допоможіть розвязати задачу Уздовж дороги висаджено 4 ряди лип,по 800 саджанців у кожному ряду,та 3 ряди кленів.Скільки кленів висаджено в одному ряду, якщо всіх саджанців було 59000? Склади й розвяжи обернену задачу,у якій шуканим була би кількість рядів кленів.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)3+4=7(р.)-Всього рядів; 2)800*7=5600(д.)-Саджанців 359000-5600=3