Допоможіть скласти діалог на тему "Мова", 10-12 реплік у кожного.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Привіт, Олеже!- І тобі, Іване! Як твої справи?- Дуже добре! А твої як? Чи є якісь новини?- Так, є новина! В нашому класі новий хлопець з’явився, звуть Рустам. Він приїхав з Грузії. - Та це ж чарівна країна! А цей хлопець хороший? Розумний? - Іване, ти й не уявляєш який веселий, розумний та доброзичливий цей Рустам. Але в нас завтра буде контрольна робота з української мови, а він не буде її писати.- Чому?- Так він мови ще як слід не вивчив!- А в Грузії як розмовляють?- Тю, Іване, ти смішний! Його рідна мова – грузинська! Проте він ходить на уроки з української мови, намагається вправи виконувати.- Ну правильно, українську мову йому треба вивчати. Він же переїхав тепер до українців, а в нас рідна мова – українська...- Згоден із тобою. Доречі, я вважаю, що українська мова справді надзвичайна!- Олеже, чому це ти так думаєш?- А ти чув колись, як співає соловейко?- Чув, дуже гарно він співає.- Ось і наша мова така ж гарна, як пісня солов'їна. Така ніжна та мелодійна.- Дійсно, так і є. А може і грузинська мова гарна?- Може й гарна, я не чув. Але я впевнений, що українська мова все-одно краща за всі.- Чому це?- Тому що вона рідна. - Олеже, ти правий. Українська мова - це мова, яку ти чуєш з народження, якою говориш змалечку. Ось тому вона найгарніша!