Допоможіть скласти казку за прислів'ям "Сім раз відмір, а один раз відріж" будь ласка!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ну можна вигадати, що мама попросила тебе щось зробити, а ти зробив(ла) на авось. І до тебе прийшов чарівник, який навчив тебе, що треба все робити правильно, як для себе, і в кінці він розповідає приказку "Сім раз відмір, а один раз відріж