Допоможіть скласти план до оповідання Всеволода Нестайко Просто Олесь друг

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Залучити школярів до скарбниці української літератури, а через неї — до фундаментальних цінностей культури у взаємодії їхніх конкретно історичних та загальнолюдських значень. Пропонуючи учням кращі зразки художньої літератури, курс української літератури має дати загальне уявлення про перебіг літературного процесу, репрезентувати найважливіші етапи розвитку культури, а також ознайомити з національною своєрідністю та загальнолюдською цінністю включених до програм творів. Відповідно до сучасних пріоритетів в українській школі предмет «Українська література» покликаний сприяти формуванню особистості, її духовно ціннісних орієнтацій, культурно-пізнавальних інтересів, естетичного смаку.