Допоможіть скласти твір на тему чи завжди гроші породжують бездуховність

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
З одного боку так,а з іншого ні.Так-тому що завдяки грошам ми не цінуємо справжніх цінностей життя.Ми купуємо речі,які мабуть підуть на смітник,але ми повинні зрозуміти-що справжні цінності життя не купиш за гроші.З іншого боку ми можемо віддати гроші на допомогу хворим дітям чи одним словом БЛАГОДІЙНІСТЬ.якщо ми дамо гроші на благодійність,то для якоїсь дитини ми станемо спасителями.