Допоможіть скласти твір(1сторінку) на тему "Характеристика образу Тетяни Ларіної в романі Євгеній Онєгін"допоможіть будь ласочка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
З ранніх років вона відрізнялася мрійливістю, жила особливим життям. Дівчина була позбавлена кокетства і не щирості - які так не подобалися в жінках. Багато рядків у романі присвячені ролі книг, які сформували її світогляд. Так Пушкін підводить нас, що Тетяна - натура піднесена, одухотворена. А хіба така жінка може не подобатися? Поет запитує: За що ж виновнее Тетяна? За те ль, що в милій простоті Вона не відає обману І вірить власної мрії? Не можна не помітити і сталості характеру Тетяни. А коли вона стає знатної дамою, з тугою згадує життя «...хвилювання світу ненавидить; їй душно тут...» . І любов до Євгена Тетяна, як і раніше, береже в душі. Не можна не відзначити ще одного місця, яке розкриває ставлення поета до «ідеалу» . Вона була некваплива, Не холодна, не говірка, Віз погляду зухвалого для всіх, Без домагань на успіх, Без цих маленьких кривлянь, Без наслідувальних витівок... Все тихо, просто було в ній... Пушкін, «справжній геній» в науці «страсті ніжної» , добре знав натуру. І в його творах з'являється той портрет дівчини, якій він надає перевагу. Головні її риси - благородство і відданість подружнього обов'язку. Зрештою, Тетяна, яка відповідає відмовою Онєгіну: Але я другого віддана, І буду вік йому вірна. Минуть епохи, змінюються захоплення, умови і закони, але завжди будуть у пошані якості, які роблять Тетяну милою: великодушність, чистота, вірність. Тетяна Ларіна відкрила собою галерею образів російських жінок, бездоганних, вірних. «Милий ідеал» і в наш час не втратив своєї чистоти. Образ героїні вчить дівчат моральної чистоти, жертовності в ім'я любові. Про життя, про людей Тетяна звикла судити по книгах. У них же вона шукала вираження своїх переживань. Навколишнє життя, мало задовольняють її вимогливу душу. У романах вона бачила іншу життя, вона вірила, що таке життя і такі люди не вигадані авторами. Пушкін говорить: Вона закохувалася в обмани І Річардсона і Руссо. Не дивно, що, побачивши в перший раз Онєгіна, Тетяна відразу в нього закохалася. Вона стає важливою світською дамою. Всі ставляться до неї з глибокою пошаною. Тетяна суворо виконує свої обов'язки дружини, але задоволення, радості від цього не отримує. Коли героїня зустрічає Онєгіна і бачить, що любов знову спалахує в ньому. Тетяна досі любить Євгенія, але рішуче відмовляється від щастя: Я вийшла заміж. Ви повинні, Я вас прошу мене залишить Я знаю, що у вашому серці є І гордість і пряма честь, Я вас люблю (до чого лукавити?) , Я буду вік йому вірна. Головна властивість Тетяни - щире шляхетність, розвинене почуття обов'язку, щирість відчуття. Тетяна змінилася ззовні, але не в душі. Вона виступає в романі як символ вірності, доброти, любові. Героїня роману "Євгеній Онєгін" своїм багатим внутрішнім світом чинить серйозний вплив на сучасне покоління.