Допоможіть скласти віршовану байку дуже треба!будь ласка тільки не треба переписувати з інтернету

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
живе собі хомяк, і не ділиться ніяк, навіть кришечки хлібинки, він не дасть ані каплинки, як прийде біда до ньго, голод сильний безпреривний, він попросить у білочки, два меленьких хорішочки, та не дасть вона нічого, ні хорошого, ні злого, вона скаже йому, йди собі,кумасю!