Допоможіть утворити прикметники ! Кулуга ,Саваш ,Балхаш ,честь, Дамаск ,Інгуш, Таганрог ,Колобах, Золотоноша ,Лейцит ,Франція , зльсть, область, кар ' єрист

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
калузький, сиваський, балхаський, чесний, дамаський, інгуський, таганрозький,колобаський, золотоніський, лейпцизький, французький, злосний, обласний, кар'єристський.