Допоможiть утворити словополучення, розкривши дужки. Скласти речення з ними: Зварити без( сiль), розпалити в (пiч), повернутися з (подорож), дивуватися високiй (врожайностi).

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зварити без солі, розпалити в печі, повернутися з подорожі, дивуватися втсокій врожайності.
Гость
Оленка зварила без солі суп, тому він був не смачний. Дідусь розпалив в печі дрова і через декілька хвилин в хаті стало дуже тепло. Моя сім'я повернулася з подорожі ще минулого тижня. Цього року фермери дивуються високій врожайності зерна.