Допоможіть визначити спосіб творення слів: підберезовик, солом`яний, неврожай, гарбузовий, заплив, синь, морозостійкий, самоперевірка, КВК, відголосок.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
суфіксально-префіксальний, суфіксальний,префіксальний, суфіксальний, префіксальний, безафіксний, основоскладання,основоскладання, абревіація, префіксально-суфіксальний.