Допоможіть визначити тему вірша, будь-ласка! :) На березі морському уночі Стоїть дівчинка із своїм батьком І дивиться на схід, на осіннє небо. Там, угорі, у темряві, Зажерливі хмари, похоронні хмари в чорну масу розгортають...

Допоможіть визначити тему вірша, будь-ласка! :) На березі морському уночі Стоїть дівчинка із своїм батьком І дивиться на схід, на осіннє небо. Там, угорі, у темряві, Зажерливі хмари, похоронні хмари в чорну масу розгортаються Все нижче й нижче, похмурі й густі, до самого обрію. А на прозорій смузі неба на сході Підіймається великий і спокійний бог зірок Юпітер, І тут же, тільки трохи вище, Пливуть ніжні сестри Плеяди. На березі морському дівчинка, тримаючись за батькову руку, Дивиться на ці похоронні хмари, низькі, переможні, які ось-ось поглинуть усе, І тихо плаче
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Це опис......В книжке есть