Допоможіть вставити розділові знаки і поянити уживання розділових знаків та правопис слів-(письмова і встановлення)     ----Договірне письмоваугода двох або більше сторін,спрямованана встановлення зміну або припинення господарс...

Допоможіть вставити розділові знаки і поянити уживання розділових знаків та правопис слів-(письмова і встановлення)     ----Договірне письмоваугода двох або більше сторін,спрямованана встановлення зміну або припинення господарських взаємовідносин.Цивільний кодекс передбачає такі договори постачання купівлі-продажу закупівлі сільськогосподарської продукції позики оренди житлового приміщення підряду
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Цивільний кодекс передбачає такі договори: постачання купівлі-продажу,закупівлі сільськогосподарської продукції, оприміщення підрядуренди житлового