Допоможіть!!! Задача ! у людини полідактилія (шестипалість )визначається домінантним геном. Його рецесивний алель обумовлює нормальний розвиток кількох пальців. Від шлюбу гетерозиготних шестипалих батьків народилась дитина з 6т...

Допоможіть!!! Задача ! у людини полідактилія (шестипалість )визначається домінантним геном. Його рецесивний алель обумовлює нормальний розвиток кількох пальців. Від шлюбу гетерозиготних шестипалих батьків народилась дитина з 6ти пальцями . Можливо очікувати появи у них дітей з нормальною кількістю пальців?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
если она выйдет за мужчину с генотипом Аа,то:Аа х Аа. в Ф1: 3 А-(больные) и 1аа(здоровые) если муж аа Дети:1Аа(больные):1аа(здоровые) если муж АА,то  Дети: 1Аа(больные):1АА(больные)