Допоможіть , зайдіть і подивіться фотку , Благаю допоможіть з завданням !!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Закінчення казки мишка! Після того випадку мати Мишка із своїми дітьмима переїхала жити в місто до своїх сестер.Та вона дуже раділа,що живе хоч і бідно ,а не зі скупими людьми.Але потім,господар з господинею,нарешті взялися за розум і почали жити,як і всі,віддавали останню копійку голодним.