Допоможіть ! Зі слів кожного ряду утворіть нове слово, узявши з першого слова перший звук, із другого - другий, із третього - третій і далі відповідно. Серед отриманих вами нових слів у школі на уроці зайвим буде а)перо - земл...

Допоможіть ! Зі слів кожного ряду утворіть нове слово, узявши з першого слова перший звук, із другого - другий, із третього - третій і далі відповідно. Серед отриманих вами нових слів у школі на уроці зайвим буде а)перо - земля - канат - титан - канал ; б) зебра - коса - каша - полин - корито ; в) риба - курка - гачок - морква - думка ; г) план - мати - марка - кортик - рамка ; д) літо - песня - піжама - плакса - озеро ;
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а) пенал. б) зошит. в) ручка. г) парта. д) ліжко.  На уроці зайвим буде - ліжко.