Допоможіть знайдіть 10 помилок- Восьмим лютим, два тролейбуси, три кита, три брата, дев'ять сотих гектарів, три компьютера, одна шоста відсотка, півтори секунд, чотири хлопця, чотири години, п'ять шостихкілограми, три листки, д...

Допоможіть знайдіть 10 помилок- Восьмим лютим, два тролейбуси, три кита, три брата, дев'ять сотих гектарів, три компьютера, одна шоста відсотка, півтори секунд, чотири хлопця, чотири години, п'ять шостихкілограми, три листки, дві треті гектари,чотири з половиною апельсина, два файли.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
три кити, три брати, дев'ять сотих гектара, три комп'ютери, півтори секунди, чотири хлопці, п'ять шостих кілограма, дві треті гектара, чотири з половиною апельсини. А ДЕСЯТУ НЕ ЗНАЙДУ!!