Допоможіть зробити характеристику елементів Сульфуру та Калію за таким планом : 1) хімічний символ, порядковий номер, назва елементу 2) у якій групі, підгрупі, ряді 3) будова атома елемента 4) метал чи не метал (валентність)...

Допоможіть зробити характеристику елементів Сульфуру та Калію за таким планом : 1) хімічний символ, порядковий номер, назва елементу 2) у якій групі, підгрупі, ряді 3) будова атома елемента 4) метал чи не метал (валентність) 5) формула вищого оксиду 6) формула гідроксиду 7) формула леткої сполуки з Гідрогеном
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сульфур 1) хімічний символ - S, порядковий номер -16, назва елементу  - Сiрка 2) у якій групі - 6 ГРУППА , підгрупі- ГЛАВНАЯ ПОДГРУППА, ряді -  3 РЯД 3) будова атома елемента -  ₊₁₆S)₂)₈)₄    ₊₁₆S 1s²2s²2p⁶3s²3p⁴  4) метал чи не метал (валентність) - cульфур неметалл, валентность - 2,4,6 5) формула вищого оксиду - SO₃  триоксид сiрки(VI) 6) формула гідроксиду - H₂SO₄  сульфатна кислота 7) формула леткої сполуки з Гідрогеном - H₂S сiрководень Калий: 1) хімічний символ - K, порядковий номер - 19 , назва елементу -КАЛИЙ 2) у якій групі - 1 ГРУППА , підгрупі - ГЛАВНАЯ ПОДГРУППА, ряді - 4 РЯД 3) будова атома елемента  ₊₁₉ K)₂)₈)₈)₁        ₊₁₉ K 1s²2s²2p⁶3s²3p⁶4s¹  4) метал чи не метал (валентність) - калий металл 5) формула вищого оксиду - K₂O оксид калiю 6) формула гідроксиду - KOH гiдоксид калiю 7) формула леткої сполуки з Гідрогеном -  НЕТ.   гидрiд калiя KH - твердое вещество с достаточно большой температурой плавления/