Допоможіть зробитт задачу з фізики газ стискають у циліндрі за допомогою щільного поршня.чи змінюється при цьому маса і густина газу? відповідь обгрунтуйте

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Маса газу залишається сталою, оскільки щільний поршень забезпечує герметичність конструкції. А от густина газу збільшується, оскільки вона пропорційна тиску, який при стисканні збільшується.