Допоможите мене написать про лисову галявину 5-6 речень пожалуста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вместо цыфры 1 должна быть буква i Колись дуже давно жив дид, вин ходив по грыбы у лис, на рыбалку, и тут якось одним дуже пасмурным днем... В1н пишов у лис ходив в1н по л1су и вийшов на якусь галявинку. Вона була вся зелена, обросша кв1тками вона була дуже красивою та дид посадив по середен1 галявини дерево, и пишов к соб1 в хатинку. Через рок1в 5 в1н прийшов на ту галявину та с1в на траву, пот1м вин почав грати на нудц1, дерево почало швидко рости... Мабуть це була маг1чна галявина...