Допоможіть,мені порібно написати тему,ідею та художні засоби в цьому творі: Якщо б ми знали, як мало часу,або Якби ще на мить лише собі уявили, Ми б, напевно, дуже красиво жили, А все інше б -залишили.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тема : швидкоплинність часу. Ідея : заклик цінувати час та насолоджуватись життям. А художніх засобів тут і нема по суті...