Допоможiтут будь ласка! Потрiбно дiбрать украинськi слова вiдповiдно таким словам: Дайджест, Iнвестицiя, Рейтинг, Дисциплiна, Дистанцiя ,Аналiз, Стабiльний, Сигнал , Лауреат, Хаос, Ексклюзивний!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- короткий виклад - вкладення -показник - порядок - відстань -розбір - постійний -гудок -переможець - безлад - винятковий,особливий