ДОПОПМОЖІТЬ!!! Використовуючи норму закону, допоможіть вирішити ситуацію. Перебуваючи у шлюбі, Михайло заснував приватну фірму. У судовому засіданні щодо поділу майна після розлучення його дружина Світлана наполягала на поділі...

ДОПОПМОЖІТЬ!!! Використовуючи норму закону, допоможіть вирішити ситуацію. Перебуваючи у шлюбі, Михайло заснував приватну фірму. У судовому засіданні щодо поділу майна після розлучення його дружина Світлана наполягала на поділі всього майна, зокрема й майна цієї фірми. Михайло заперечував, бо фірма розвивалася завдяки його зусиллям і здібностям, а Світлана не мала до діяльності фірми жодного стосунку.( Користуючись Сімейним Кодексом України 57,60,62) ДУЖЕ ДЯКУЮ!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Майно, набуте подружжям за час шлюбу, належить дружині та чоловікові на праві спільної сумісної власності незалежно від того, що один з них не мав з поважної причини (навчання, ведення домашнього господарства, догляд за дітьми, хвороба тощо) самостійного заробітку (доходу).(ст60). Якщо кошти на які він заснував компанію належали йому, то і компанія також його.