Допорможіть виписати художі засоби у вірші журавлі євгена гуцала

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
"Журавлі високі пролітають" Епітети:журавлі високі;Дніпром зеленооким;усміхненним Дніпром;перо високе;піднебемне перо;слово журавлине;святої отчої землі. Метафори:писалось слово журавлине журавлиним з вирію пером;(перо) до вирію літало,журавлиний звідало політ;(перо) завжди до вирію вертало до святої отчої землі. Порівняння:немає. Уособлення:усміхненним Дніпром.