Доповни словосполучення за зразком. Визнач видминок именникив, що позначають назви дитинчат тварин. Зразок. Кишка з кошеням кобила з ..., Вивця з ..., Свиня з ..., Коза з ..., Собака з ..., Билка з ..., Ведмедиця з ..., Вов...

Доповни словосполучення за зразком. Визнач видминок именникив, що позначають назви дитинчат тварин. Зразок. Кишка з кошеням кобила з ..., Вивця з ..., Свиня з ..., Коза з ..., Собака з ..., Билка з ..., Ведмедиця з ..., Вовчиця з ...,
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кобила з лошам, вівця з ягням, свиня з поросям(поросятком), коза з козеням, собака з цуценям, білка з білченям, ведмедиця з ведмежам, вовчиця з вовченям