Доповнить діалог потрібно!!! Замість крапок. — Чому мову вважають візитною карткою людини? — Та тому, що по тому, як людина говорить, ми пізнаємо, з ким маємо справу. — Можемо визначити ступінь інтелігентності, сказав би вче...

Доповнить діалог потрібно!!! Замість крапок. — Чому мову вважають візитною карткою людини? — Та тому, що по тому, як людина говорить, ми пізнаємо, з ким маємо справу. — Можемо визначити ступінь інтелігентності, сказав би вчений. — ... — Ступінь її психологічної урівноваженості, ступінь її можливої закомплексованості. — ... — Розвивати і вдосконалювати своє мовлення. — ... — Тому, що мова — втілення думки, що багатша думка, то багатша мова. — ... — Ні, не я. — Максим Рильський. — Людину, яка зрікається легко й добровільно рідної мови, Борис Харчук назвав нещасною, неправдивою людиною.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пиши від душі і все буде в тебе добре. Головне душа