Доповніть схеми реченьсловами з вправи 1,які це речення?Лесику,ти------ ------- у склянку?Кидай--- --------------!вправа1:Лесик зриває зелені стручки гороху й кидає в склянку.Час від часу горошини летять йому в рот.-а смачні,а ...

Доповніть схеми реченьсловами з вправи 1,які це речення? Лесику,ти------ ------- у склянку? Кидай--- --------------! вправа1:Лесик зриває зелені стручки гороху й кидає в склянку.Час від часу горошини летять йому в рот. -а смачні,а солодкі!І чого це вони такі солодкі,бабусю?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
...ти клав цукор в склянку!